Burun Etlerinin Küçültülmesi

4 Mart 2015 - Rino tarafından eklendi

Radyofrekans ile burun etlerinin küçültülmesi (Alt konka RF)

Alt konkalar (burun etleri) burun içerisinde mevcut olan ve soluduğumuz havayı nemlendirmek, ısıtmak, süzmek ve salgı yapmak gibi önemli görevleri olan organlardır. Bazı durumlarda (alerjik, enfeksiyon, konjenital) olması gereken boyuttan daha büyük olup, rahat nefes almamıza engel olabilirler. Burun yoluyla kullandığımız spreyler ve ağızdan verdiğimiz bazı ilaçlarla büyüklüğü kontrol edemediğiz durumlarda Radyofrekans uygulamaları ile alt burun etlerinin volümünü kalıcı olarak küçültmek mümkündür. Bu uygulama oldukça basit ve lokal anestezi ile klinik şartlarında yapabildiğimiz bir işlemdir. Uygulama sırasında ve sonrasında ağrı olmamakta ve istenilen etki bir iki hafta içerisinde gerçekleşmektedir.

Etiketler
Op. Dr.
Abdülkadir Göksel

dr@drgoksel.com
+90 216 302 69 00 İLETİŞİME GEÇ
Hastalarımızın Yorumları
gorusler
2 yıl önce geçirmiş olduğum burun ameliyatı sonrasında çöken burnumu tecrübeniz ve maharetli elleriniz sayesinde hem sağlığına hem de yüzüme yakışan görünüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederim..

Özge Kıray Yiğit
Abdulkadir Göksel Bey'e 2.5 yıl önce hem sinüzit, hem deviasyon hem de estetik ameliyatı oldum. Kronik sinüzit problemim nedeniyle çok sıkıntı yaşıyordum. Şu an hiç problemin kalmadı.Teşekkür ederim

Seyma Sagiroglu
Keşke diyorum bazen ilk ameliyatımı ona olsaydım..Çok tşk ederim Göksel bey,sizi çok seviyorum ,güzel bir burna kavuşturdunuz beni:).

Ecehan Bazlar
Solunum yolu enfeksiyonu ve migren şikayeti yüzünden Dr.Goksel bey ile tanıştım .Şuan cok kalite nefes alıyorum ve migren şikayetim yok.Çok teşekkür ederim

Tuğçe M.
Burun estetiği hakkında merak ettikleriniz

Sanal Burun Ameliyatı

Profilden (yandan) çekilmiş, burnunuzu net olarak gösteren bir fotoğrafınızı bize gönderin, üzerinde çalıştıktan sonra yüzünüze uygun ve ameliyat sonrası olması planlanan yeni burun şeklinizi sizinle paylaşalım.

İletişime geçmenin kolay yolu!

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MESAJ GÖNDER