Op. Dr. Abdülkadir Göksel

1 Ekim 2017 - Rino tarafından eklendi

Op.Dr.Abdülkadir Göksel Gaziantep’te doğdu ve öğrenimini Gaziantep’te tamamlayarak, 1987 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’ne girdi.

Fakülte yıllarında bir yandan Ingiltere ve Ispanya’da klinik staj ve çalışmalarda bulunan Dr. Göksel, 1993 yılında Istanbul Tıp Fakültesi’nden Tıp Doktoru olarak mezun olarak, 1998 yılında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanlığı’nı aldı.

Uzmanlık eğitimi yıllarında özellikle Horlama ve Uyku Apnesi, Fonksiyonel Burun Cerrahisi konularına ilgi duydu ve bu konularda araştırmalar yaparak eğitim süresi içerisinde gerek yurt içi, gerek yurt dışında otuzdan fazla kongreye tebliğ ve posterler ile katıldı.

Kendini geliştirmeye ve tıptaki yenilikleri yakından takip etmeye özen gösteren Dr. Göksel; Avusturya’da Center of Anatomy and Cell Biology of Vienna Medical University’de yüz estetik cerrahisinin kendi alanında önemli isimlerinden Giovanni Botti ile birlikte çalıştı.

Chicago’da Amerikan Rinoloji Derneği Başkanı Prof.Dr.Howard L. Levine’den sinüzit tedavisinde son derece yeni bir teknik olan ‘Balon Sinoplasti’ eğitimi aldı.

İrlanda’da Royal College of Surgeons in Ireland’da yüz plastik cerrahisi ile ilgili bir çok çalışma ve kadavralar üzerinde araştırmalar yaptı.

Dünyanın en iyi yüz plastik cerrahları arasında yer alan Prof.Dr.Bahman Guyuron ile Cleveland Case Western Reverse University’de birlikte çalışma imkanı bularak, burun estetiği ve migren cerrahisi ameliyatları konusundaki deneyimini artırdı.

Asistanlık yıllarından itibaren meslek yaşamında 14.000′den fazla ameliyat yapan Dr. Göksel’in, özellikle Fonksiyonel ve estetik burun cerrahisi, horlama, sinüzit ve endoskopik gözyaşı kesesi ameliyat sayıları standartların üzerindedir. Yurt içindeki kongrelerin yanı sıra Asya, Avrupa ve Amerika’da ki uluslararası yüz plastik cerrahisi akademilerinin düzenlediği kongrelere özellikle Estetik Burun Ameliyatı, Burun Ucu Estetiği ve Revizyon Burun Ameliyatları konularında elde ettiği deneyim ve bilgi birikimini sunması için bir çok kez davet edilmiş, bilginin paylaştıkça anlam kazanacağını düşündüğü için bir çoğuna katılım sağlamıştır.  Bunun yanında her yıl Türk ve yabancı birçok asistan ve uzman doktor Dr. Göksel’in ameliyatlarını izlemek için konuk olmakta ve onun kendine özgü Estetik Burun Ameliyatı tekniğini öğrenmek istemektedir.

Op. Dr. Abdülkadir Göksel Avrupa Yüz Plastik Rekonstrüktif Cerrahi BOARD sertifikası sahibidir (European Board for Certification in Facial Plastic and Reconstructive Surgery) ve ileri düzeyde İngilizce bilmektedir. Ayrıca European Rhinoplasty Society, European Academy of Facial Plastic Surgery, Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı, İstanbul Tabipler Odası üyesidir.

15 yıldır hastalarına kurucusu olduğu Rinoİstanbul Bağdat Caddesi kliniğinde hizmet vermektedir.

 

   

Etiketler
Op. Dr.
Abdülkadir Göksel

dr@drgoksel.com
+90 216 302 69 00 İLETİŞİME GEÇ
Hastalarımızın Yorumları
gorusler
2 yıl önce geçirmiş olduğum burun ameliyatı sonrasında çöken burnumu tecrübeniz ve maharetli elleriniz sayesinde hem sağlığına hem de yüzüme yakışan görünüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederim..

Özge Kıray Yiğit
Abdulkadir Göksel Bey'e 2.5 yıl önce hem sinüzit, hem deviasyon hem de estetik ameliyatı oldum. Kronik sinüzit problemim nedeniyle çok sıkıntı yaşıyordum. Şu an hiç problemin kalmadı.Teşekkür ederim

Seyma Sagiroglu
Keşke diyorum bazen ilk ameliyatımı ona olsaydım..Çok tşk ederim Göksel bey,sizi çok seviyorum ,güzel bir burna kavuşturdunuz beni:).

Ecehan Bazlar
Solunum yolu enfeksiyonu ve migren şikayeti yüzünden Dr.Goksel bey ile tanıştım .Şuan cok kalite nefes alıyorum ve migren şikayetim yok.Çok teşekkür ederim

Tuğçe M.
Burun estetiği hakkında merak ettikleriniz

Sanal Burun Ameliyatı

Profilden (yandan) çekilmiş, burnunuzu net olarak gösteren bir fotoğrafınızı bize gönderin, üzerinde çalıştıktan sonra yüzünüze uygun ve ameliyat sonrası olması planlanan yeni burun şeklinizi sizinle paylaşalım.

İletişime geçmenin kolay yolu!

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MESAJ GÖNDER