Göz Çevresi Estetiği

12 Şubat 2015 - Rino tarafından eklendi

Göz Çevresi Estetiği

Nedir?

Genetik faktörler veya ilerleyen yaş gibi nedenler ile göz çevresinde istenmeyen görünümler meydana gelebiliyor. Göz çevresinin daha genç ve daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayan cerrahi müdahaleler göz çevresi estetiği olarak adlandırılmaktadır. Bu ameliyatta özellikle üst göz kapağı ve göz altı torbalarına müdahale edilir. Zira göz altı sarkmaları, göz altında torbaların oluşması, göz kapağında zamanla sarkma meydana gelmesi gibi nahoş görünümler kliniğimizde gerçekleştirilen cerrahi müdahale ile ortadan kaldırılabiliyor.

Kimler yaptırabilir?

Göz kapaklarında sarkma meydana gelenler, göz altında torbalar oluşan ve torbaların fıtıklaşması sorununu yaşayanlar, göz altı derisinin sarkması nedeniyle olduğundan daha yaşlı bir görünüme bürünenler bu ameliyatları yaptırabilir. Genellikle 30-40 arası bireylerde bu sorunlar meydana gelebiliyor. Yaş ilerledikçe sorunların boyutu da daha üst düzeylere taşınıyor.

Etiketler
Op. Dr.
Abdülkadir Göksel

dr@drgoksel.com
+90 216 302 69 00 İLETİŞİME GEÇ
Hastalarımızın Yorumları
gorusler
2 yıl önce geçirmiş olduğum burun ameliyatı sonrasında çöken burnumu tecrübeniz ve maharetli elleriniz sayesinde hem sağlığına hem de yüzüme yakışan görünüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederim..

Özge Kıray Yiğit
Abdulkadir Göksel Bey'e 2.5 yıl önce hem sinüzit, hem deviasyon hem de estetik ameliyatı oldum. Kronik sinüzit problemim nedeniyle çok sıkıntı yaşıyordum. Şu an hiç problemin kalmadı.Teşekkür ederim

Seyma Sagiroglu
Keşke diyorum bazen ilk ameliyatımı ona olsaydım..Çok tşk ederim Göksel bey,sizi çok seviyorum ,güzel bir burna kavuşturdunuz beni:).

Ecehan Bazlar
Solunum yolu enfeksiyonu ve migren şikayeti yüzünden Dr.Goksel bey ile tanıştım .Şuan cok kalite nefes alıyorum ve migren şikayetim yok.Çok teşekkür ederim

Tuğçe M.
Burun estetiği hakkında merak ettikleriniz

Sanal Burun Ameliyatı

Profilden (yandan) çekilmiş, burnunuzu net olarak gösteren bir fotoğrafınızı bize gönderin, üzerinde çalıştıktan sonra yüzünüze uygun ve ameliyat sonrası olması planlanan yeni burun şeklinizi sizinle paylaşalım.

İletişime geçmenin kolay yolu!

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MESAJ GÖNDER