Konka Bülloza Cerrahisi

16 Mart 2015 - Rino tarafından eklendi

Konka Bülloza Cerrahisi

Konka Bülloza Cerrahisi

Burun iç yapısında orta bölümde bulunan ve sinüslere giden kanalın giriş duvarını oluşturan yapıya orta konka adını veriyoruz. Orta konkaların iri olması ya da iskelet yapılarının içerisinde hava barındırıp genişlemiş olmaları durumlarında sıklıkla baş ağrısı ve tekrar eden sinüzit atakları, burun tıkanıklığı yakınmaları olmaktadır. Konka bülloza dediğimiz durum; orta konkaların iskelet yapılarının hava ile dolu olup (hava kisti) sinüs ve burun hava yolunu daraltması sonucu oluşmaktadır.

Bu durumda en iyi tedavi seçeneği hava dolu olan kemik yapının bir yaprağının endoskopik teknik ile çıkartılması ve bu sayede solunum yolunun açılması olacaktır. Süre ve teknik olarak oldukça kısa ve kolay bir yöntem olup hasta açısından sonuç son derece yüz güldürücüdür.

Etiketler
Op. Dr.
Abdülkadir Göksel

dr@drgoksel.com
+90 216 302 69 00 İLETİŞİME GEÇ
Hastalarımızın Yorumları
gorusler
2 yıl önce geçirmiş olduğum burun ameliyatı sonrasında çöken burnumu tecrübeniz ve maharetli elleriniz sayesinde hem sağlığına hem de yüzüme yakışan görünüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederim..

Özge Kıray Yiğit
Abdulkadir Göksel Bey'e 2.5 yıl önce hem sinüzit, hem deviasyon hem de estetik ameliyatı oldum. Kronik sinüzit problemim nedeniyle çok sıkıntı yaşıyordum. Şu an hiç problemin kalmadı.Teşekkür ederim

Seyma Sagiroglu
Keşke diyorum bazen ilk ameliyatımı ona olsaydım..Çok tşk ederim Göksel bey,sizi çok seviyorum ,güzel bir burna kavuşturdunuz beni:).

Ecehan Bazlar
Solunum yolu enfeksiyonu ve migren şikayeti yüzünden Dr.Goksel bey ile tanıştım .Şuan cok kalite nefes alıyorum ve migren şikayetim yok.Çok teşekkür ederim

Tuğçe M.
Burun estetiği hakkında merak ettikleriniz

Sanal Burun Ameliyatı

Profilden (yandan) çekilmiş, burnunuzu net olarak gösteren bir fotoğrafınızı bize gönderin, üzerinde çalıştıktan sonra yüzünüze uygun ve ameliyat sonrası olması planlanan yeni burun şeklinizi sizinle paylaşalım.

İletişime geçmenin kolay yolu!

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MESAJ GÖNDER