10 Madde ile Neden Op.Dr.Göksel ?

11 Ağustos 2015 - Rino tarafından eklendi

Doktor Göksel’i Seçmemin 10 Nedeni

1. Op.Dr.Göksel’in Revizyon Rinoplasti’deki deneyimleri standartların üzerindedir. Estetik burun ameliyatı sonrasında estetik olarak ya da nefes almayla ilgili tatmin edici sonuçlar elde edilemediği durumlarda düzeltme amaçlı revizyon burun ameliyatları gündeme gelir. Revizyon burun ameliyatı yani Revizyon Rinoplasti birincil ameliyattan daha çok bilgi, deneyim ve planlama gerektiren zor bir operasyondur.

2. Rinoplasti konusundaki tüm yenilikleri ve bilimsel yayınları yakından takip eden Op.Dr.Göksel dünyanın birçok değişik ülkesinde düzenlenen uluslararası kongrelere Rinoplasti konusunda konferans vermek için sık sık davet almaktadır.

3. Op.Dr.Göksel Avrupa Yüz Plastik Rekonstrüktif Cerrahi BOARD sertifikası sahibidir ve ileri düzeyde İngilizce bilmektedir. Yurtiçi olduğu kadar yurtdışından da pek çok hasta tedavi için kendisine başvurmaktadır.

4. Kendisinin de üyesi olduğu ve sınırlı sayıda burun cerrahının kabul edildiği International Rhinoplasty Research Society üyesi olan Dr.Olivier Gerbault ve Dr.Milos Kovacevic tarafından geliştirilen Ultrasonografik Piezo Rinoplasti yöntemini uygulayarak kemikleri kırmadan burnu şekillendirmektedir. Diamond Rinoplasti ultrasonik kemik şekillendirme teknolojisinde diamond handpiece ile uygulanan rinoplasti teknigidir. Diamond rinoplasti tekniği sayesinde ameliyat sonrası şişlik ve morluklar yok denecek kadar azdır.

5. Estetik burun ameliyatlarında “Doğallık” Op.Dr.Göksel için birincil önceliktir. Her burun kişiye özeldir ve ideal burun; kişinin yüzüne en uygun ve yüzün diğer kısımlarına orantılı burundur.

6. Op.Dr.Göksel’in eski hastalarının referanslarına ulaşabilmek kolaydır. Hastalarının kendilerininkine benzer operasyonlar geçirmiş eski hastalar ile iletişime geçmesini desteklemektedir.

7. “Önce zarar verme!”  Tıp’daki temel prensiplerdendir ve Op.Dr.Göksel bu kısacık cümleyi tüm tıp hayatının ana kuralı olarak, kanun gibi kabul etmektedir.

8. Rinoplasti ameliyatlari sonrasında uzun dönem takip prensibi ile hastalarının iyileşme sürecini yakından takip etmektedir. Burun ameliyatlarının başarısını uzun dönem sonuç gösterir.. Op.Dr.Göksel potansiyel riskleri en aza indirmek ve uzun dönem sonuçları değerlendirebilmek için rinoplasti ameliyatı sonrasında en az 2 yıl hastalarını takip etmektedir. .

9. Op.Dr.Göksel 14.000’in  üzerinde ameliyat yapmıştır. Estetik burun ameliyatlari yüksek tecrübe gerektiren ameliyatlardandır.

10. Hasta doktor iletişimi Op.Dr.Göksel için çok önemlidir. Kolay ulaşılabilirlik prensibini benimsemiştir.

Etiketler
Op. Dr.
Abdülkadir Göksel

dr@drgoksel.com
+90 216 302 69 00 İLETİŞİME GEÇ
Hastalarımızın Yorumları
gorusler
2 yıl önce geçirmiş olduğum burun ameliyatı sonrasında çöken burnumu tecrübeniz ve maharetli elleriniz sayesinde hem sağlığına hem de yüzüme yakışan görünüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederim..

Özge Kıray Yiğit
Abdulkadir Göksel Bey'e 2.5 yıl önce hem sinüzit, hem deviasyon hem de estetik ameliyatı oldum. Kronik sinüzit problemim nedeniyle çok sıkıntı yaşıyordum. Şu an hiç problemin kalmadı.Teşekkür ederim

Seyma Sagiroglu
Keşke diyorum bazen ilk ameliyatımı ona olsaydım..Çok tşk ederim Göksel bey,sizi çok seviyorum ,güzel bir burna kavuşturdunuz beni:).

Ecehan Bazlar
Solunum yolu enfeksiyonu ve migren şikayeti yüzünden Dr.Goksel bey ile tanıştım .Şuan cok kalite nefes alıyorum ve migren şikayetim yok.Çok teşekkür ederim

Tuğçe M.
Burun estetiği hakkında merak ettikleriniz

Sanal Burun Ameliyatı

Profilden (yandan) çekilmiş, burnunuzu net olarak gösteren bir fotoğrafınızı bize gönderin, üzerinde çalıştıktan sonra yüzünüze uygun ve ameliyat sonrası olması planlanan yeni burun şeklinizi sizinle paylaşalım.

İletişime geçmenin kolay yolu!

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MESAJ GÖNDER